Vārds, uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis
Uzņēmums
Valsts
Saņēmējs*
Kā mēs varam tev palīdzēt? *

Elektronik cigāru - Чичек Al

Jautājumi un atbildes

Sākums / jautājumi un atbildes

Visus jautājumus jūs vēlaties uzdot

Tas ir viņas standartu atbalsts STN?

STN atbalsta visus esošos atvērtos standartus, tādus kā STN MPEG formātā (kustīgo attēlu ekspertu grupa) (digitālo signālu).

Kāda izmēra būtu antena?

Augstums raidītāja jauda Televīzija STN nozīmē, ka ģimenes var saņemt signālu caur satelītu, antenas, kā mazos, kā saņemt 80 cm lielākajā daļā Eiropas.

Kādas iekārtas ir nepieciešamas, lai piekļūtu un pakalpojumu saņemšanas, STN?

Principā, viss, kas jums ir nepieciešams-tas ir komplekts Televīzija šķīvis, ciparu, satelītu uztvērējs/dekodētājs atbilstošas kartes novērošanas (nav nepieciešams, ja piedāvājums "free-to-air" kanālus), kas ietver sabiedrības, kas sniedz pakalpojumus Televīzija STN.

Kā programmatūra uztvērēja tiek atjaunināta?

Lielākā daļa Televīzija uztvērēji var lejupielādēt atjauninājumu vai jaunas programmas "gaisā" pēc datu saņemšanas no satelītiem.

Nav svarīgi, vai tas ir koks vai cits objekts priekšā ēdiens?

Jā, nedrīkst būt nekādas fiziskās barjeras "redzamības līniju" biedrs. Tas nozīmē, ka ir jāpastāv objekti, piemēram, koki, ēkas, kalni.... Bloķēšana tiešo no Televīzija līdz šķīvim.

Vai Televīzija šķīvi uz pašreizējo radiācijas risku?

Nav uztvērēja barošanas ierīces ēdiens, kas apvieno Televīzija signālu, uzlabo un pārveido to uz zemāku frekvenci, tā ka Televīzija uztvērēju var atšifrēt skaņu, attēlu, tekstu un datus. Kuģiem, kas ir paredzēti, lai nosūtītu un saņemtu (abas puses), neizdala daļa starojuma visiem praktiskiem mērķiem.

Var Televīzija uztvērējs uz citu vietu?

Jā, jūs varat uzņemt jūsu Televīzija uztvērēju, lai jūsu otrās mājas vai jebkurā citā vietā, ar nosacījumu, ka viņi pieņem arī kartes piedāvājums ir derīgs abonements, šī vieta atrodas netālu orbītu satelītiem, un tas ir ēdiens, kas māca pareizo satelītu. Piemēram, satelītus STN, ieskaitot visas valstis Centrālajā un Austrumeiropā, bet arī tāpēc, ka problēmas ar autortiesībām, mēs piedāvājam karti, nav rīkojušās ārpus reģiona iegādi.

Vai es varu izmantot to pašu uztvērējs ciparu virszemes televīzijas, kā arī digitālās televīzijas stacijas?

Nav. Digitālā tv kastes parasti ir paredzēti noteikta veida izplatīšanai, t.i., ethereal (STN-T) un kabeļtelevīzijas (STN-C) un satelītu (STN-s/S2), lai gan tas, galvenokārt, izmanto vienu un to pašu standarta signāla dekodēšanu. Signāli, kas tiek pārraidīti/izplata dažādas metodes, veidi, kā izmantot dažādas модуляций.

Es varu klausīties radio caur satelītu?

Jā, to var klausīties, izmantojot jūsu tv vai pieslēdziet Televīzija uztvērēju izejas audio stereo sistēma un, attiecīgi, klausīties. Televīzija uztvērējs ir iestatīta atbilstoši "Televīzija radio" kanāls.

Es varu piekļūt ātrgaitas internetam caur STN?

STN nodrošina ātrgaitas internetu, lai uzņēmumiem un tīkliem, sadarbībā ar vietējiem un starptautiskiem interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) un tīkla operatoriem Eiropā un Tuvajos Austrumos. Kopā ar tādiem partneriem, STN var savienot ar individuālu zīmējumu līgumu spēkiem un spējām. Platjoslas pakalpojumu var būt 2-полосными сателлитными vai datu avots (izejošie zvani), kas iegūts, izmantojot Televīzija uztvērēju, un atpakaļ ceļš sastāv no modema pieslēgvieta, ISDN, fiksētu savienojumu vai GSM-kanālu.

Ka analogo un digitālo kanālu?

Pašlaik lielākā daļa analogās televīzijas kanālus invalīdiem. Visi kanāli STN ciparu. Pēdējā attīstība augstas izšķirtspējas digitālo tv (augstas izšķirtspējas televīzija). NVS piedāvā kanālus augstas izšķirtspējas televīzijas tehnoloģiju STN kopš 2009. gada februāra.

Katra veida kanālus, kas raida uz STN?

STN kārpas ietver dažāda veida kanālus, piemēram, urbt bloku (jā, jā, Izraēlā, T-zonā Ekstra Eiropā), izplatīšanu, TV (/Cinmax NVS, Eiropā), tv (nacionālie kanāli, kanāli tirdzniecības) utt..
Protams, pakete neatkarību pilnvarotās skatītāju, spēļu un pārlūkot kartes. Lai gan daļu no apraides kanālu "bezmaksas", un to var iegūt no regulāru uzņemšanu vairākas.