Vārds, uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis
Uzņēmums
Valsts
Saņēmējs*
Kā mēs varam tev palīdzēt? *

Elektronik cigāru - Чичек Al

Preses relīzes

Sākums / preses relīzes /viens no lielākajiem valsts iestādēm, izvēlas un - STN-7 pastāvīgu NVS pakalpojumi

Viens no lielākajiem valsts iestādes izvēlas un - STN-7 pastāvīgajiem pakalpojumiem NVS

14.11.2018

 Keiptauna – 14 novembris 2018: uzņēmums (Tel- biržā: SCC), operatora STN kondicionētājs, flotes, globālus risinājumus Media paziņoja par sadarbību, lai nodrošinātu kanālus pastāvīgu jaudu uz SNG (satellite vākšana jaunumi) ir viens no lielākajiem Āfrikā Valsts radio. Caur - STN-7-Āfrika Ku-band stars, -nodrošināt ilgtermiņa risinājums vērā. Pakalpojuma sniegšanu uzsāka septembrī 2018. gadam.

Nav aktīvais komponents, direktors Āfrikā, teica: "mēs strādājam ar mūsu partneriem kanālos visā pasaulē, sniedzot vispiemērotāko prasmes, lai katra klienta, ciešā sadarbībā ar dziļu izpratni par prasības mājas lapā. Mēs esam priecīgi, ka mūsu sadarbība ar ir izvēlēties vispiemērotāko šajā gadījumā".

Pēc . Vecākais viceprezidents pārdošanas Džeikobs Керета, "STN-7 rozetes-labs pacelšanas leņķis nodrošina ideālu risinājumu raidorganizācijām, kas meklē efektīvu un drošu sūtītāju telpas. Televīzija resurss ļaus jums šo kartiņu, lai nosūtītu augstas izšķirtspējas- "lidot" viens stars, kas ietver visu Dienvidāfriku. Mums ir jauns līgums par operatora satelītu pakalpojumiem NVS valstīm ir vēl viens solis uzņēmuma attīstībā, kas mēs izmantojam, lai sāktu 2019 gadā, bet pirmie pakalpojumi STN-17 satelītu".

Par Spacecom:

Uzņēmums (Telpa Ir Komunikācijas Ltd.), operators STN-3 STN-7 satelītiem kopējā 4°Z. D, STN-4 65°C. D., nodrošina augstas kvalitātes datu pārraides un telekomunikāciju pakalpojumiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā, izmantojot tiešais raidījums , interneta pakalpojumu sniedzējiem (пиу), mobilo operatoru (operators), telekomunikāciju, tīklu integratoriem un valsts struktūras.

Pievienojot STN-17 2019, , lai paplašinātu piekļuvi, lai nostiprinātu savas pozīcijas kā vadošais vairāku reģionālo satelītu tv, atskaņotāji.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet: http://www.amos-spacecom.com/

 

kontakti:

Josh Šūmanis un sakaru

+972-54-498-5833

joshs@stnserver.com

Par

, kas klientam ļauj kontrolēt saturu un formu prezentāciju, kur un kad tas ir nepieciešams. Uzņēmums piedāvā elastīgu un gludu nopirkt satura vadības un sadales pakalpojumus pasaules līmenī, nepārtraukti inovācijas un investīcijas jaunās tehnoloģijas, lai izveidotu uz klientu orientēts jaunus pakalpojumus. radījis globālais hibrīdu optisko šķiedru un kabeļu tīklus, ievietot video. Piedāvā visu veidu pakalpojumus, tostarp video tv visur, OTT, kanāli, video pēc pieprasījuma, izmantojot CDN un media cloud risinājumiem. Viņš pieļauj, ka pirkuma saturs, apkopošana un izplatīšana (lapas caad) pakalpojumus vairāk nekā 130 tīkla| LinkedIn | Twitter

kontakti:

Preses kontaktiem:

Lēkt

Джосс Armitage, Kas

joss@jumppr.tv

+44 (0)7979 908 547