Vārds, uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis
Uzņēmums
Valsts
Saņēmējs*
Kā mēs varam tev palīdzēt? *

Elektronik cigāru - Чичек Al

Preses relīzes

Sākums / preses relīzes /uzņēmums un Botsvānas sakaru vairāku gadu pakalpojumus, satelītu komunikāciju, interneta

Pirātu Botsvana sakaru vairāku gadu pakalpojumus, satelītu komunikāciju, interneta

13.11.2018

STN-7, lai nodrošinātu kanālus, potenciāls daļai tehnoloģiski attīstīta Āfrikas tīkla

Telavivā & Gaborone – 13. novembris 2018: uzņēmums (Tel- biržā: SCC), operatora STN satelītu grupēšana, Botsvana telekomunikāciju uzņēmums (LTD.) paziņoja par vienošanos, saskaņā ar kuru STN-7-sniegt satelīttelevīzijas pakalpojumus BTC узкополосной sakaru (ВСАТ) tīkla Botsvānā. nodrošina SIA. ar augstu veiktspēju un kapacitāti Televīzija daļas pārcelšanas esošās nākamās paaudzes tīkla tehnoloģiju.

Labi STN-7 Ku-band stars Āfrikā, ātrgaitas LTD. pakalpojumi īstenošanu, lai palielinātu joslas platumu un pakalpojumu pieejamības uzlabošanai. jaunas RISINĀJUMI nodaļas vadošais migrācijas profesionālo tīklu pakalpojumus.

Tehnoloģiju Peter Olyn GM LTD., " noved mūs meklēt risinājumu visiem ВСАТЬ bizness. stara jauda ļauj mums turpināt un bez tam ir spēcīgs sastāvs pakalpojumu mūsu augošo uzņēmumu un patērētāju tirgū, lai sasniegtu visā Botsvānā. Mēs ar nepacietību gaidām tālāku izaugsmi ar kā mūsu kanālu partneru komunikāciju."

"STN-7-Āfrika-rādiusu, kas dod mums lielas iespējas Āfrikā uz dienvidiem no Sahāras jaunu līgumu ar SIA. palielināt zīmola STN DIENVIDĀFRIKĀ, komentēja Džeikobs Kirk, viceprezidents pārdošanas . "Mēs esam priecīgi sākt mūsu attiecības ar BTC un pakalpojumiem jaunā tīkla Botsvānā. jaunu darba dalīšana pierāda savu lietderību, lai mūsu sadarbības partneriem sia. v. Lai varētu piedāvāt vairāk šajā augošajā tirgū, kas ir svarīgs instruments uzņēmējdarbības attīstībai atbalsts mūsu klientu tirgū papildu izaugsmes iespējas".

Par Spacecom:

Uzņēmums (Telpa Ir Komunikācijas Ltd.), operators STN-3 STN-7 satelītiem kopējā 4°Z. D, STN-4 65°C. D., nodrošina augstas kvalitātes datu pārraides un telekomunikāciju pakalpojumiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā, izmantojot tiešais raidījums uzņēmumi, interneta pakalpojumu sniedzēju (isp) un telekomunikāciju tīkla operators, operatori, integratoriem un valsts struktūras.

Pievienojot STN-17 2019, , lai paplašinātu piekļuvi, lai nostiprinātu savas pozīcijas kā vadošais vairāku reģionālo satelītu tv, atskaņotāji.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet: http://www.amos-spacecom.com/

Kontakti:

Josh Šūmanis un sakaru

+972-54-498-5833

joshs@stnserver.com