Vārds, uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis
Uzņēmums
Valsts
Saņēmējs*
Kā mēs varam tev palīdzēt? *

Elektronik cigāru - Чичек Al

STN-17

Sākums / satellites / STN-17

STN-17

STN-17

Pašlaik būvniecības stadijā, STN-17 plānots sākt otrajā ceturksnī, 2019. gada. STN-17 satelītu sakaru veiksmīgi pabeidza kritisko pārskats konstrukcijas un ieraksta pilnu ražošanas. Pēc nodošanas ekspluatācijā STN-17 tiks izstrādāta augstas veiktspējas satelītiem, lai sniegtu pakalpojumus satelītu sakaru Āfrikā.

No pirmā acu uzmetiena

Satelītu pārklājums: Āfrika, Tuvie Austrumi, Eiropa

Iepakojums: ka-diapazons Ku-band un C-joslu.

Vidējais vecums ir vairāk nekā 15 gadi, 2034

Palaist 2019, STN-17 darbosies ar 17°e un būs paplašināt un nostiprināt , lai segtu palielināt kanālu pakalpojumu tirgi Āfrikā un Vidējos Austrumos un Eiropā. STN-17, mēs piedāvājam, Ka-diapazona Ku diapazona un pakalpojumus.

STN-17 state-of-the-art-multi-band satelītiem ar lielu joslas platumu, izmantojot Boeing mūsdienu digitālo procesoru, kas nodrošina drošību un elastību, piena vadi un nodrošina būtisku konkurences priekšrocību, lai mūsu klientiem. Jums būs plaša izvēle reģionālās paketes, augsta joslas rādiuss, lai palielinātu joslas platumu un спектральную efektivitāti. Apvienojot raksturīgo elastību platformas ciparu kombinācijas pastāvīgu un viļņi pakete nodrošina ātrumu, lai reaģētu uz mainīgajām klientu vajadzībām.

STN-17 Televīzija nodrošina stratēģiju, paplašinot ir ideāls , piedāvājot inovatīvu dizainu ar iespējām, ko sniedz elastīgi pakalpojumi, lai apmierinātu augošās vajadzības, mūsu klientiem. STN-17 paplašina mūsu palielinot fokuss uz klienta-satelītu operators.

STN-17 pārklājuma kartes