Vārds, uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis
Uzņēmums
Valsts
Saņēmējs*
Kā mēs varam tev palīdzēt? *

Elektronik cigāru - Чичек Al

Valdība tīklos

Sākums / satellites / un komunālo tīklu

Valdība tīklos

Ar multi-reģionālā, eiropas, Pan Āfrikas, Tuvo Austrumu, Krievijas un Āzijas-pārklājums jomā peļņu, bet arī pirātiskas paplašināšanas ceļvedis; un STN kanāli Planet piedāvā organizācijām un iestādēm, drošus un uzticamus risinājumus, lai kosmosa komunikācijas.
Tā kā joslas platuma prasības, lai attīstītu un veikt сетецентрические operācijas strauji pieaug, STN satelītu grupēšana nodrošina elastīgu un drošu risinājumu kontaktpersona-valsts pārvaldes organizāciju un starptautisko, reģionālo vai pasaules mēroga. Platforma STN, lai atvieglotu saziņu starp dažādām tīmekļa vietnēm, mēs garantējam augstu kvalitāti, nosūtot informāciju uz lielas valsts iestāžu izvietošanu personāla izplatīta attālās vai lauku (sauszemes, jūras vai gaisa) un štāba operatīvās daļas. Izveidot drošu atjaunošanas un rezerves un avārijas infrastruktūra arī ir svarīgi.

Pakalpojumu portfolio

  • Lokālais tīkls (LAN) ir attiecības starp valsti birojiem, aģentūrām un filiālēm, kas attālināti, tai skaitā arī pasta nodaļas, veselības aprūpes iestādēm un citiem.
  • Savienojuma izveide ar tīklu ar atbalsta tūlītēju peļņu, šādos gadījumos, kā pēcavārijas atjaunošana un pirmā atbildētāja saziņa ārkārtas situācijās, kara izvietošanas, un tā tālāk
  • Kanāli VPN
  • Garantēts, sastrēgumu-bezmaksas piegāde balss, datu un video attālās vietās, tai skaitā video, telefons, fakss, utt
  • Ātra datu apmaiņa droši
  • Tīmekļa lietojumprogrammas