Vārds, uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis
Uzņēmums
Valsts
Saņēmējs*
Kā mēs varam tev palīdzēt? *

Elektronik cigāru - Чичек Al

Hibrīdu web-risinājumi

Māja / satelīttelevīzija / hibrīds web-risinājumi

Hibrīdu web-risinājumi

novatoriskais hibrīda mobilie tīkli-Interneta risinājumi kanālus izmanto kanāli iespējas plašu pārklājumu, lai nodrošinātu ātrgaitas platjoslas piekļuvi, lai lejupielādētu personīgās un biznesa lietotājiem, kas, savukārt, izmantojot ekonomiskāku pakalpojumu uz esošās mobilo sakaru tīklos, izmaksu-efektīva, lai lejupielādētu.

Šajā nodrošina izmaksu ziņā efektīvu risinājumu, lai paplašinātu virszemes infrastruktūru, pievieno komunikācijas barjeru, pateicoties pieejams ātrdarbīgs tajās pasaules daļās, kur trūkuma dēļ infrastruktūras un piekļūt retiem un ļoti dārgi.

 

Priekšrocības sociāli-ekonomiskās

Dažās jomās platjoslas nav realizēts ir tālu vai pietiekami ātri, un tiem, kas viņa pieeja var būt dārgi. Tas ir daļa iedzīvotāju nepatikšanās, jo internets ir tikai tad, prom no cilvēkiem, kas tās ir vajadzīgas.

Brieduma trūkums infrastruktūras ierobežo iespēju izmantot informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, lai paplašinātu apmācības, kas veicina sociālo kohēziju un uzlabojot valsts pārvaldes efektivitāti un caurskatāmību, vienlaikus platjoslas piekļuvi, veicina ekonomisko aktivitāti un IKP.