Vārds, uzvārds*
E-pasts*
Tālrunis
Uzņēmums
Valsts
Saņēmējs*
Kā mēs varam tev palīdzēt? *

Elektronik cigāru - Чичек Al

RISINĀJUMI

Sākums / risinājumi vertikālās

RISINĀJUMI

Lai nodrošinātu, ka cieši sadarbojas ar saviem klientiem un sniegt tiem unikālas pakalpojumu izveidots jauns vertikālais sadalījums lēmumu pieņemšanā.

Izmantojiet ieskatam risinājumiem un iekārtu, tai skaitā 3 -th partijas ierīču, piemēram, mobilo sakaru un tīkla ierīces – plašs pakalpojumu un darbības pieredze līgā komanda produktu uzglabāšanas jaudas. Palīdz klientiem ātri noteikt savas vajadzības un nodrošinot risinājumus, kas pielāgoti komandā ir ne tikai sapnis, bet arī uzticams konsultants.

Šādi risinājumi un pakalpojumi ir daļa no vertikālais šķēlums maku risinājumus. Papildu risinājums var tikt sniegta tikai vienu reizi.

 • Operators Backhauling (ZPI) kanāli operatora backhauling rada uzņēmējdarbības iespējas ir neierobežotas, tostarp segumu jaunas teritorijas un ātru izvietošanu atrašanās vietas kontaktpersonas, lai aktivizētu ienākumi, pat grūti aizsniedzamās vietās, un zems klientiem. piedāvā arī analīzes līmeni, leikocītu un galvenos darbības rādītājus, sistēmas, kas ļauj novēršana īstajā laikā, analīze первопричин, bet kā jums palīdzēt uzlabot darbības rezultātus un pieejamības paaugstināšana tīkls.
 • Uzņēmējdarbības nepārtrauktība zemes sakaru, visticamāk, samazinātu šādu iemeslu dēļ, kā remonts un vandālismu. Rentabli fokuss saiti, lai nodrošinātu atlaišanas tīklu un darbības nepārtrauktību. Izmantojot visu spēku paketes un ieslēgt ventilatoru STN 17, piedāvā pievilcīgu modeli uzlādes vietējiem vai starptautiskajiem kopijas.
 • E-learning – Apmācība ir vērsta uz jaudas paplašināšanu, izglītības iestādēs, piemēram, valdība, gan nevalstiskās organizācijas, lai pārvarētu ciparu un, tādējādi, ir piekļuve visvairāk attālos rajonos. Partnerattiecības ar vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, uzņēmums piedāvā plašu kanālu platformas bāzes mācību, kas var kalpot tūkstošiem attālās vietās ar augstu pārklājumu, piesaistītu studentus līdz augstam līmenim ekonomiski efektīvu izglītības un apmācību.
 • IS-kabelis līguma globālajā tīklā var būt saistīts ar lielu joslas platumu un simtiem megabaitu sekundē. Komunikācija ir ideāli piemērots plašu ģeogrāfisko pārklājumu, augstu uzticamību un pieejamību. Ja nav zemes infrastruktūras pastāv, Televīzija ir vēlamais risinājums.
 • Vēlēšanas atbalsta vēlēšanās ir reģistrēti vēlētāju tajās vietās, kur citu tehnoloģiju, nevar sasniegt. Saziņas kanālus starp perifērās un centrālās stacijas savākšanu nodrošina efektivitāti, priekšvēlēšanu programmas un palielina kavēšanos pārskatu ticamību vēlēšanu rezultātiem. Fokusu var izmantot, lai pārvaldītu vēlēšanām, izmantojot tiešo saiti, kas ļauj video vai balss sakaru starp attāliem objektiem un centru, vai pilnīga digitālās vēlēšanām risinājumu, kas ļauj apstiprināt personu biometrisko elektronisko pārskaitījumu balsstiesīgo/konsolidāciju dienas beigās vēlēšanām.
 • Bezvadu internets ir pieejams kopienā , izmantojot pārvarot digitālo Internets ļauj vietējiem iedzīvotājiem un uzlabotu ekonomiku. Pēdējās jūdzes, lai savienotu mazo attālās apdzīvotās vietās, lai ļautu atklātu piekļuvi Wi-Fi savienots ar tīklu, paplašināt piekļuvi internetam, lai nokļūtu līdz nomaļiem ciemiem, no vienas Сатком termināls.
 • Privātā satelītu uzņēmumu tīklu , multi-reģionālais pārklājums un starpreģionālā sakaru paplašināt "ceļa karti", STN satelītu grupēšana piedāvā uzņēmumiem un organizācijām uzticamu, drošu un individuāli risinājumi par sakaru pavadoņu.

Uzziniet vairāk

 • Pakalpojumi satelītu platjoslas pieslēgumu , lai nodrošinātu augstāku datu pārraides ātrumu, lielāku pārskats, STN-ideāla vieta telekomunikāciju uzņēmumiem un pakalpojumu sniedzējiem, kas nodrošina ātrgaitas datu pārraides, balss, datu un video.

Uzziniet vairāk

 • Kanāli, teleport, serviss STN premium pakalpojumi nepieciešams virszemes infrastruktūru, tos pašus kritērijus, lai novērtētu emisiju/platjoslas augstākās kvalitātes pakalpojumus. Sakarā ar to, uzņēmums uztur ciešas partnerattiecības ar tīkla operatoru telpas.

Uzziniet vairāk

 • E- medicīniskās palīdzības kvalitāte nevar sasniegt, izolētas uz balta fona sabiedrības, izmantojot medicīnas risinājumus, kas integrēti ar sakaru kanālu. Izmantojot pirātisku risinājumus, medicīnas speciālisti var diagnosticēt un kontrolēt pacientu attālos lauku rajonos, nodrošinot tādu pašu kvalitāti ārstēšanas pilsētu teritorijās.
 • Risinājumi enerģētikas jaudu satelītu-tā ir atslēga uz procesa efektivitāti no ārpuses aktīvos tālvadības urbšanas.
  Uzņēmums nodrošina telekomunikāciju pakalpojumu uzņēmumu īpašniekiem visās lielākajās reģionos. Ja jūs izmantojat augsta līmeņa jaunā Televīzija STN-17 klienti var efektīvi sazināties pa telefonu vai e-pastu un tūlītējo ziņojumapmaiņu. Jūs varat koplietot dokumentus ar vieglumu, ražošanas datus un attēlus.